Partnerzy

Polskiego Towarzystwa Medycyny Kosmicznej

Poznaj partnerów PTMK

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskie to największe w południowej części województwa lubuskiego stowarzyszenie przedsiębiorców. OPZL posiada wieloletnie tradycje, wspiera zarówno przedsiębiorców jak i rozwój nauki. Szczególnie ważna jest życzliwość i zapał z jakim organizacja angażuje się w wszelkie inicjatywy rozwijające innowacyjną gospodarkę. Partnerstwo Polskiego Towarzystwa Medycyny Kosmicznej z Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej wiąże się z realizacją zadań statutowych i integracją sektora prywatnego z nauką.

Poznaj Partnera PTMK >>

Kancelaria Adwokacka Tropper & Szymczak z siedzibą we Wrocławiu świadczy profesjonalne usługi prawne na terenie całej Polski. W ramach codziennej praktyki zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz organizacjom pozarządowym. W kręgu specjalizacji Kancelarii szczególne miejsce zajmuje nie tylko prawo medyczne, ale również prawo umów oraz dochodzenie roszczeń.

Poznaj Partnera PTMK >>

AWL Photography to autorska marka fotograficzna znanego Lubuskiego artysty Artura Wołk-Lewanowicza. Jego fotografię są integralną częścią naszego marketingu stanowiąc jeden z filarów tworzonego przekazu. Współpraca z Arturem Wołk-Lewanowiczem to poczucie bezpieczeństwa o jakość wykonania projektu i jego terminowość. Nasze Towarzystwo Naukowe szczerze poleca współpracę z marką AWL Photography Artura Wołk-Lewaowicza tym którzy chcą postawić na wysoką jakość prac i sprawdzonego partnera!

Poznaj Partnera PTMK >>

"Jesteśmy czymś więcej niż, agencją marketingową - kreujemy przyszłość. Jesteśmy stadem drapieżnych wilków, które wyniesie twoją firmę na wyżyny marketingu Granice? Limity? To nie dla nas. Przeskoczyliśmy już niejedną przeszkodę i nie zamierzamy zwalniać tępa. Nasze stado króluje w lesie, w górach i na nizinach. Nie straszne nam żadne środowisko - żadna dziedzina biznesu." - Współczesna nauka wymaga skutecznego marketingu. Agencja Future Wolves, która jest naszym partnerem to odpowiedzialny zespół, który kreatywnie podchodzi do stawianych przez klienta wyzwań.

Poznaj Partnera PTMK >>

Już wkrótce poznasz kolejnych oficjalnych

Partnerów PTMK!

POLSKIE TOWARZYSTWO MEDYCYNY KOSMICZNEJ

medycynakosmiczna.pl

2020

65-076 Zielona Góra, Reja 6

POLSKA

KRS: 0000805615