WSPÓŁPRACA

Koło Naukowe Medycyny Kosmicznej powstało właśnie na Wydziale Lekarskim i Nauk
o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. To młody i prężnie rozwijający się wydział, który
w opinii studentów charakteryzuje się wysokim poziomem nowoczesności, oraz profesjonalną
i życzliwą studentom kadrą dydaktyczną.

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 
Jerzy Materna

Pan Sekretarz Stanu, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Przestrzeni Kosmicznej Jerzy Materna wspiera nasze Koło Naukowe od momentu powstania. Wsparcie Pana Ministra jest dla naszego Koła Naukowego bardzo ważne, ponieważ kontakt z człowiekiem, który przewodzi parlamentarnemu zespołowi ds. przestrzeni kosmicznej pozwala nam poszerzać horyzonty i inspiruje nas do nowych, śmielszych pomysłów rozwijających naukę a przez to innowacyjną gospodarkę.

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej jest organizacją z wieloletnimi tradycjami, wspiera zarówno przedsiębiorców jak i rozwój nauki. Szczególnie ważna jest życzliwość i zapał z jakim OPZL wspiera wszelkie inicjatywy rozwijające innowacyjną gospodarkę. Dla KNMK współpraca
z tak doświadczoną organizacją jest powodem do dumy!

Bizneslubuski.pl to Lubuski portal internetowy, który swoim zasięgiem dociera dużo dalej niż teren jednego województwa! Patronat medialny dla każdej organizacji jest ważny, ale taki patronat to dopiero coś! Bizneslubuski.pl jest przykładem portalu, który wspiera innowacyjne pomysły i umożliwia zetknięcie się wielu opinii zarówno ze świata nauki jak i sektora publicznego, oraz prywatnego.

medycynakosmiczna.pl

2017

Koło Naukowe Medycyny Kosmicznej

Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu UZ